Микола Костомаров

koi
Site Admin
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2016, 17:43

Микола Костомаров

Повідомлення koi » 25 квітня 2017, 17:02

Серія: Видатні особистості України
Присвячена громадському діячеві, історику, археографу, етнографу, фольклористу, письменнику і публіцисту. Микола Іванович Костомаров входив до складу багатьох наукових установ, був ідеологом товариства `Кирило-Мефодіївське братство`, автором його програмного документа `Книга буття українського народу`, відстоював право на самостійний і вільний розвиток української мови і літератури. Його літературна спадщина складається з десятків томів поезії, повістей, оповідань, науково-публіцистичних і полемічних статей.
[attachment=1]image (1).jpg[/attachment] На аверсі монети розміщено: угорі півколом напис УКРАЇНА, під яким малий Державний Герб України, у центрі - стилізовану композицію: на тлі газетних сторінок складено книги і на них розміщується глобус; праворуч написи: 2/ГРИВНІ/2017, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
[attachment=0]image.jpg[/attachment] На реверсі монети зображено портрет Миколи Костомарова; ліворуч від нього його факсиміле та роки життя: 1817/1885; угорі півколом напис - МИКОЛА КОСТОМАРОВ.
Оригінал статті :https://bank.gov.ua/control/uk/currentm ... oin_id=741
Вкладення
image.jpg
image.jpg (66.45 Кіб) Переглянуто 102 разів
image (1).jpg
image (1).jpg (66.34 Кіб) Переглянуто 102 разів

Повернутись до “Новини Національного банку України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість