Національній банк України випустив срібну монету - присвячена туру

koi
Site Admin
Повідомлень: 8
З нами з: 11 травня 2016, 17:43

Національній банк України випустив срібну монету - присвячена туру

Повідомлення koi » 25 квітня 2017, 16:49

Серія: Фауна в пам`ятках культури України
Присвячена туру, зображення якого втілено на унікальних пам`ятках давніх культур, що існували на території України та зробили вагомий внесок у світову скарбницю старожитностей.
[attachment=1]image.jpg[/attachment] На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, напис УКРАЇНА, рік карбування монети 2017 та номінал 5/ГРИВЕНЬ; пам`ятки унікальної трипільської культури: у центрі - позолочена кістяна пластина у вигляді голови бика-тура (Тернопільщина, 3700 - 3500 роки до н. е.), праворуч - ритуальна посудина із головою тура. Елемент оздоблення: локальна позолота, вміст золота в чистоті не менше ніж 0,0002 г.
[attachment=0]image (1).jpg[/attachment] На реверсі монети зображено голову тура (ліворуч) та фрагмент наскельного малюнка із зображенням тура і кіз із Кам`яної Могили (Запорізька область) (праворуч), у гротах і печерах якої містяться кілька тисяч петрогліфів - наскальних малюнків, датованих широким історичним діапазоном: від епохи пізнього палеоліту до середньовіччя. Праворуч на тлі малюнку розміщено вертикальний напис ТУР.
Оригінал статті: https://bank.gov.ua/control/uk/currentm ... oin_id=744
Вкладення
image (1).jpg
image (1).jpg (69.59 Кіб) Переглянуто 94 разів
image.jpg
image.jpg (71.59 Кіб) Переглянуто 94 разів

Повернутись до “Новини Національного банку України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість